revízie bratec
Email

reviduj@reviduj.sk

Mobil

0915 708 737

Pracovná doba

Pon - Pia 08:00 - 17:00

O nás

Kvalitné služby v oblasti BOZP, postaráme sa o Vašu bezpečnosť.

Základným predpokladom úspešnej spoločnosti je zdravé a bezpečné prostredie, kde vieme bezpečne žiť a pracovať. Naša spoločnosť patrí k lídrom na trhu v oblasti BOZP, vykonávame protipožiarnu ochranu a revízie elektrických zariadení a revízie zdvíhacích zariadení. O vašu bezpečnosť sa postaráme, zrevidujeme Vaše pracovisko, domácnosť, prostredie v ktorom žijete. Vykonávame merania, obhliadky, navrhujeme riešenia a vytvárame do poručenia na bezpečnosť práce – BOZP.

Služby v oblasti BOZP

Revízie Zdvíhacích Zariadení

Odborné prehliadky a odborné skúšky (revízie) zdvíhacích zariadení, žeriavov, plošín, hydraulickej ruky, zvislo posuvnej brány… Vykonávané podľa vyhlášky SR 508/2009 Z. z.

Revízie elektrických

Revízie elektrických zariadení

Odborné prehliadky a odborné skúšky (revízie) elektrických zariadení a strojov, ručného náradia, bleskozvodov, elektrických inštalácií budov. Vykonávané podľa vyhlášky SR 508/2009 Z. z.

BOZP

Bezpečnosť a Ochrana Zdravia

Vykonávame kvalitné služby v oblasti BOZP, naše skúsenosti a profesionalita budú zárukou vašej spokojnosti.

 
Ochrana pred Požiarmi

Ochrana Pred Požiarmi

Ochrana pred požiarmi je základnou bezpečnosťou pracovísk a budov. Pomôžeme Vám ochrániť zdravie a majetok pred požiarmi

 

Kvalitné služby v oblasti BOZP, OPP, OP, OS.

Náš profesionálny tým Vám navrhne najlepšie riešenia v oblasti bezpečnosti práce BOZP, v ochrane pred požiarmi OPP. Zabezpečí odporné prehliadky a odborné skúšky Vašich vyhradených technických zariadení.

Ročné Skúsenosti
0
Dokončených Projektov
0
Spokojných Zákazníkov
0 +