revízie bratec
Email

reviduj@reviduj.sk

Mobil

0915 708 737

Pracovná doba

Pon - Pia 08:00 - 17:00

Požiarna Ochrana Stavieb

Požiarna ochrana stavieb

Požiarna Ochrana Stavieb

Požiarna ochrana stavieb je kľúčový aspekt pri navrhovaní a budovaní budov, ktorý zabezpečuje ochranu životov a majetku v prípade vzniku požiaru. Tu sú niektoré z hlavných aspektov požiarnej ochrany stavieb:

Tu sú niektoré z hlavných aspektov požiarnej ochrany stavieb:

 1. Detekcia požiaru: Používajú sa rôzne detektory, ako sú dymové detektory, tepelné detektory alebo detektory plameňov, na identifikáciu prítomnosti požiaru v budove.

 2. Signalizácia a poplach: V prípade detekcie požiaru je dôležité mať systém signalizácie a poplachu, ktorý okamžite upozorní ľudí v budove a umožní im evakuáciu.

 3. Hasenie požiaru: Existuje mnoho systémov hasenia požiaru, ako sú sprinklery, hasiace prístroje, požiarne hadice a iné. Každá budova si vyžaduje individuálny prístup založený na svojom použití, veľkosti a ďalších faktoroch.

 4. Pasívna požiarna ochrana: Táto forma ochrany zahŕňa použitie požiarne odolných materiálov a konštrukcií, ako sú požiarne steny, izolácia a dvere, ktoré pomáhajú zabrániť šíreniu požiaru v budove.

 5. Evakuácia a únikové cesty: Je dôležité mať jasne označené únikové cesty a poskytnúť dostatok miest na evakuáciu pre ľudí, ktorí sa nachádzajú v budove počas požiaru.

 6. Správne označenie a prístup pre hasičov: Hasiči potrebujú rýchly a jednoduchý prístup k budovám, ako aj jasné označenie rúry, ventilov a iných prvkov, ktoré by mohli byť potrebné pri hasení požiaru.

Tieto a ďalšie opatrenia sú nevyhnutné pre zabezpečenie požiarnej ochrany stavieb a minimalizáciu rizika pre obyvateľov a majetok.

Ochrana Pred Požiarmi

ZĽAVA -50%
 • Odborne a profesionálne
 • Individuálny prístup
 • Najlepšie ceny!

OPP Dokumentácia

ZĽAVA -50%
 • Ústretovosť a komunikácia
 • Individuálne a odborne
 • Teraz za najlepšie ceny!

OPP Školenia

ZĽAVA -50%
 • Odborná príprava
 • Online, dištančne
 • Akciové ceny kurzov

Školenie OPP

Požiarne školenia ochrany pred požiarmi,

Technik OPP

Technik OPP (Ochrany pred Požiarmi)

Dokumentácia OPP

Dokumentácia OPP (Ochrany pred požiarmi)

Požiarna Hliadka

Protipožiarna Hliadka OPP

OPP Stavieb

OPP (Ochrana pred Požiarmi) stavieb

Cenová Ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku na OPP

Kvalitné služby v oblasti BOZP, OPP, OP, OS.

Náš profesionálny tým Vám navrhne najlepšie riešenia v oblasti bezpečnosti práce BOZP, v ochrane pred požiarmi OPP. Zabezpečí odporné prehliadky a odborné skúšky Vašich vyhradených technických zariadení.

Ročné Skúsenosti
0
Dokončených Projektov
0
Spokojných Zákazníkov
0 +